آموزش و پرورش ملارد

وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر در ملارد/ 8 مدرسه خیرساز آماده افتتاح است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر و رشد ۴ درصدی جمعیت دانش‌آموزی در این شهرستان، گفت: ۶۴ باب کلاس درس خیرساز در قالب 8 مدرسه در ملارد آماده بهره‌ برداری است.

طیب رضایی‌ فر مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به وجود ۴۰ آموزشگاه خیرساز در این شهرستان، اظهارکرد : در حال حاضر حدود ۲۰ درصد از آموزشگاه‌ های این شهرستان توسط خیرین مدرسه ساز ساخت شده است و ۶۴ باب کلاس درس خیرساز در قالب ۸ مدرسه نیز آماده بهره‌ برداری می‌باشد.

وی افزود : ۶ آموزشگاه دیگر نیز به همت خیرین نیک اندیش در این شهرستان در حال ساخت است که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۱ تحویل آموزش و پرورش شود.

مدیر آموزش و پرورش ملارد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جعفر قره‌چائی رئیس فقید مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان ملارد، از تلاش‌ های این مجمع از ابتدای تاسیس تاکنون تقدیر کرد و گفت : مجمع خیرین مدرسه ساز این شهرستان در سال‌های اخیر با ایجاد تعاملات سازنده به ویژه حمایت شورای آموزش و پرورش، برگزاری جشنواره‌های متعدد و تجلیل از مقام نیکوکاران مدرسه ساز در جذب تعهدات خیرین گام‌ های بلندی برداشته است.

رضایی‌فر همچنین به رشد ۴ درصدی جمعیت دانش آموزی و مهاجر پذیری شهرستان ملارد اشاره و اضافه‌کرد: این شهرستان با بیش از ۸۱ هزار دانش آموز و با رصد ۴ درصدی نسبت به سال گذشته در مراکز سرآسیاب، مارلیک و شهرک مهر که تراکم جمعیتی بالایی دارند به شدت نیازمند ساخت مدرسه است.

وی تصریح کرد: وجود ۲۰۰ کلاس درس بالای ۴۰ نفر در مراکز یادشده همت بلند خیرین نیک اندیش و حمایت‌های دولتی را در جهت رفع کمبود فضاهای آموزشی طلب می کند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا