فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

همکاری بخش خصوصی و دولتی راهکار عبور از مشکلات است

با توجه به نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید؛ پشتیبانی‌ ها، مانع‌ زدایی‌ ها اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد از کارخانجات صنعتی شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد براساس منویات مقام معظم رهبری و شعار سال 1400 تولید؛ پشتیبانی‌ ها، مانع‌ زدایی‌ ها در روز پنجشنبه مورخه بیستم خرداد ماه سال جاری از شرکت تولیدی سیماران  شهرستان ملارد واقع در شهرک صنعتی بازدید کردند.

در این بازدید حجه الاسلام و المسلمین حسینی نوری  امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان ملارد ضمن تشکر از مدیرعامل کارخانه از زحمات شبانه روزی و بی وقفه کارگران زحمتکش تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت یکی از الزامات رونق و پشتیبانی تولید اصلاح بعضی قوانین ناکار آمد میباشد که باید هر چه سریعتر یک باز نگری در این قوانین صورت گیرد تا سرمایه گزاران و تولید کنندگان بتوانند بیشتر اوقات خود را صرف تولید نمایند.

در این بازدید همچنین مدیر کارخانه  سیماران گزارشی از اهم فعالیت ها را ارائه کرد و همکاری و مساعدت بیشتر را در راستای تحقق اهداف سال ، از سوی مدیران دستگاهها درخواست نمود.

گفتنی است؛ کارخانه سیماران در سال 1378 با هدف گسترش صنعت لوازم خانگی و ترویج استانداردسازی در این صنعت تاسیس گردیده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا