شورای اسلامی شهر صفادشت

نود و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر صفادشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت ؛ نود و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر صفادشت به ریاست سید علی حسینی و با حضور اعضای شورای اسلامی و کریمی شهردار صفادشت تشکیل گردید.

 

در این جلسه ابتدا با حضور عشایرپور رئیس هیئات مذهبی شهرستان ملارد ، قدسی رئیس کانون مداحان شهرستان ملارد در مورد تعامل و هم اندیشی بین هیئت امنای مساجد و حسینه ها و بحث و بررسی شد.

در ادامه نیز با حضور جابر کریمی معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری صفادشت ، سالار آقاولی سرپرست اداره ورزش و جوانان صفادشت و دکتر بابایی مدیر عامل شرکت دوبیس (اسپانسر مسابقات قویترین مردان ایران ) جهت هماهنگی های لازم در زمینه برگزاری مسابقات قویترین مردان کشور، که مقرر است از تاریخ ۱۵ الی ۱۷ بهمن در شهر صفادشت برگزار گردد ،بحث و گفتگو شد.

در پایان نیز لوایح پیشنهادی مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت که مصوبات پس از تایید فرمانداری محترم به استماع شهروندان گرامی خواهد رسید.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا