فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد

نمایش عطر بهار نارنج در ملارد به روی صحنه رفت

همزمان با فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز پیروزی غرور آفرین خرمشهر نمایش عطر بهار نارنج به کارگردانی محمد یزدی در ملارد به روی صحنه رفت

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد: نمایش عطر بهار نارنج  با موضوع گرامیداشت سالروز سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر در آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملارد به روی صحنه رفت.

این نمایش روایتی متفاوت از دلاوری ها و شجاعت رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی را برای بینندگان تداعی میکرد و حکایت جوانی را بازگو میکند که با همه دلبستگی ها دفاع از میهن را ترجیح داده و پس از نبردی شجاعانه به اسارت رژیم بعث در می اید و در دوران اسارت هم در چنگال دژخیمان عراقی به دفاع از میهن ادامه میدهد.

گفتنی است در نمایش عطر بهار نارنج به نویسندگی و کارگردانی محمد یزدی هنرمندانی چون محمد یزدی، نرگس ایزدی، سعید بهرامی، معید امین و علیرضا قناد به ایفای نقش پرداختند.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا