حوادث ملارد

نقشه آدم ربایی مرد همسر کش لو رفت

مردی که پس از قتل همسرش و برای پنهان ماندن راز جنایت جسدش را سوزانده بود و با طراحی یک سناریوی آدم ربایی قصد داشت مسیر تحقیقات پلیسی را منحرف کند، دستگیر شد.

به‌ گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از آذر ماه سال‌ جاری به‌ دنبال مراجعه دختر جوانی به اداره پلیس فردیس مبنی بر مفقود شدن مادر 39 ساله و پدر 42 ساله‌ اش آغاز شد. او به مأموران گفت: یک هفته‌ ای است که مادرم ناپدید شده‌ چند روز بعد هم پدرم با من تماس گرفت و گفت من و مادرت را افراد ناشناسی ربوده اند و در ازای مبلغی ما را آزاد می‌ کنند.

در ادامه مأموران با ردیابی شماره‌ ای که پدر شاکی تماس گرفته بود، موفق شدند او را در یکی از خیابان‌ های فردیس دستگیر کنند. پدر که به‌شدت شوکه بود خیلی زود به مأموران گفت: آدم ربایان من را آزاد کردند تا برای آزادی همسرم پول تهیه کنم.

مأموران که به اظهارات این مرد مظنون شده بودند او را مورد بازجویی قرار دادند تا اینکه بعد از دو هفته این متهم به ناچار به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت:

روز حادثه با همسرم درگیر شدیم و من با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه‌ اش زدم بعد او را خفه کردم و برای اینکه راز جنایت مخفی بماند جسد را لای یک پتو گذاشتم و با ماشینم به بیابان‌ های ملارد بردم و او را به آتش کشیدم. وقتی هم احتمال دادم که دخترم ممکن است به من شک کند نقشه آدم ربایی را طراحی کردم.

سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی کرج گفت: به‌ دنبال اعتراف‌ های این متهم محل جنایت توسط بازپرس کشیک قتل و مأموران شناسایی شد و همزمان با این موضوع بود که جسد سوخته نیز کشف شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
تابناک

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا