دانشگاه آزاد ملارددانشگاه آزاد اسلامی صفادشت

نسل نواندیش دانشجو کلاس‌ های درس و دانشگاه را پر رونق کند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهر قدس، ملارد، صفادشت تأکید کرد که نسل جوان و نواندیش دانشجو باید با درک صحیح از اهداف بلند انقلاب اسلامی کلاس‌های درس و دانشگاه را بیش از گذشته پررونق کند.

عبدالله قاسمی پیربلوطی به مناسبت یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار کرد: سیزدهم آبان، یادآور رشادت ملتی آگاه و شایسته در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و دفاع از استقلال و آزادی ایران اسلامی است.

وی با بیان اینکه براساس سیاست‌های کلان جمهوری اسلامی ایران سیاست ما سیاست آشتی‌ناپذیری با آمریکاست، عنوان کرد: ۱۳ آبان به تمام مردم درس شجاعت و ایثار آموخت؛ زیرا که قدرت‌های زورگوی چپاولگر و استعماری پوشالی هستند و هیچ جایی در تاریخ ندارند. سیزدهم آبان در تاریخ سراسر عزتمند این سرزمین یادآور رشادت شهدای گرانقدر دانش‌آموز و دانشجو است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهر قدس، ملارد، صفادشت گفت: درایت، دوراندیشی، شجاعت و فرزانگی امام خمینی(ره) در کنار آگاهی نسل مؤثر دانشجو و دانش‌آموز، ۱۳ آبان را به عنوان یک روز به‌یادماندنی در تقویم ایران ثبت کرده است.

قاسمی پیربلوطی ادامه داد: هوشیاری و حرکت در مسیر آرمان‌های امام، انقلاب، شهدا و تبعیت از مسیر و خط روشن رهبری فرزانه انقلاب در همه مقاطع تاریخی جوانان و دانشجویان متعهد و متفکر را در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی و تمامیت‌خواهی مستکبران قرار داده است.

رئیس دانشکده مهارتی اندیشه افزود: نسل جوان و نواندیش دانشجو باید با درک صحیح از اهداف بلند انقلاب اسلامی کلاس‌های درس و دانشگاه را بیش از گذشته پررونق کند تا در جهاد علمی نقش بسزایی داشته باشد و مسیر استقلال‌طلبی و دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران همچنان ادامه یابد. امیدوارم همواره بتوانیم در سایه حاکمیت و هدایت مقام معظم رهبری مدافعان شایسته‌ای برای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی باشیم.

وی با بیان اینکه ۱۳ آبان در تاریج ایران اسلامی جایگاه ویژه‌ای دارد، اظهار کرد: دانشجویان متعهد و انقلابی در امتداد خون شهدای دانش‌آموز و دانشجو با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا قدرت شکست‌ناپذیری آمریکا را درهم شکستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهر قدس، ملارد، صفادشت به آنا گفت: هیئت رئیسه، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های شهرقدس، ملارد و صفادشت و دانشکده مهارتی سما نیز با گرامیداشت روز ۱۳ آبان بار دیگر با آرمان‌های والای امام، شهدا و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
دانشگاه آزاد ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا