آموزش و پرورش ملارد

موفقیت ملارد در اجرای طرح یاریگران زندگی

کانون یاریگران زندگی برنامه ‌‌ای در جهت کاهش گرایش نوجوانان به مواد مخدر است.

مراسم اختتامیه طرح یاریگران زندگی با همت کارشناسی پیشگیری و مراقبت از آسیب‌های اجتماعی در آموزش و پرورش ملارد انجام شد.

در این برنامه ، مصطفی برجی کارشناس مراقبت و پیشگیری از آسیب‌ های اجتماعی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌ های استان تهران و مسئول پیگیری امور کانون یاریگران زندگی، ، ضمن بررسی فعالیت‌ ها و اهداف کانون‌ ها، از شهرستان ملارد به عنوان یکی از بهترین شهرستان‌ های در اجرای این طرح نام برد.

او افزود: هرچند کرونا مشکلات زیادی را ایجاد کرده است اما کانون یاریگران زندگی توانست در فضای مجازی به خوبی فعالیت کرده و به اهداف خود دست یابد و این امر موثر با تلاش مدرسین و مشاورین، مدیران، کادر اداری و خانواده‌ های دانش آموزان میسر شد.

همچنین در این برنامه، دانش‌ آموز منتخب تفسیر قرآن در سطح استان، نقش خانواده در پیشگیری از ابتلای افراد به آسیب‌ های اجتماعی رو بسیار مهم شمرد و به این نکته اشاره کرد که محیط خانواده و آموزش‌ های پدر و مادر باعث می‌ شود که مسیر به فرزندان نشان داده شده و گرایش به دین اسلام و فعالیت‌ های مذهبی می‌ تواند در پیشگیری از آسیب‌ های اجتماعی بسیار موثر باشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری پانا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا