مناسبت ها ملارد

ملاردی ها در محل شهادت طهرانی مقدم از عملیات وعده صادق حمایت کردند

جشن و تجمع حمایتی مردم انقلابی و همیشه شهرستان ملارد بعنوان محل شهادت حاج حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران از عملیات وعده صادق و پاسخ شدید به جنایات رژیم غاصب اسرائیل در جوار مزار مطهر شهدای اقتدار این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم که جمع کثیری از اقشار مختلف مردمِ دوستدار و دلداده به انقلاب به ویژه حضور جمعی خانواده ها ، جوانان و نوجوانان ، خانواده معظم شهدا و ایثارگران حضور داشتند حاضرین با سر دادن شعارهای حماسی حیدر حیدر ، مرگ بر اسرائیل ، سپاه پاسداران تشکر تشکر ، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست ، حمایت خود از عملیات وعده صادق که با پاسخ موشکی و پهپادی سیلی محکمی به  رژیم صهیونیستی بخاطر جنایات و اقدامات نابخردانه در به شهادت رساندن مستشاران نظامی کشورمان داشتند ، اعلام نمودند.

تعدادی از شرکت کنندگان در این اجتماع در مصاحبه با ایرنا مراتب سپاس و قدردانی خود از اقدام پاسداران غیور میهن عزیزمان را داشته و نابودی رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی را خواستار شدند .

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
از طريق
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا