بهزیستی ملارد

معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره بهزیستی شهرستان ملارد معرفی شد

مهری سادات شاهچراغی بعنوان معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال معرفی و از زحمات الهام میرزا علیخان تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، طی حکمی با حضور داود خادم رئیس اداره ، میثم اکبری مسئول حراست، زهرا باقرپور معاون ، محمود عبداله تبار مسئول امور اداری و سایر معاونین و مسئولین ، مهری سادات شاهچراغی بعنوان معاون امور مشارکتهای مردمی و اشتغال معرفی و از زحمات الهام میرزا علیخان تقدیر شد.

خادم طی سخنانی با اشاره به مسئولیت خطیر این حوزه اذعان داشت : کار در حوزه مشارکتها پر مسئولیت میباشد و پرسنل بهزیستی باید تمامی تلاش خود را در خدمت رسانی هر چه بیشتر به جامعه هدف انجام دهند.

وی افزود: تغییرات در جهت هم افزایی و ارتقای سطح خدمات انجام می گیرد و در تلاش هستیم با استفاده از منابع موجود در راستای ارتقای بهره وری حرکت کنیم و همچنین در حوزه مشارکت های مردمی با تاکید بر خیر جمعی و نیز استفاده از ظرفیت های خیرین و بنگاههای اقتصادی می توان اقدامات موثری را انجام داد.

در پایان جلسه حکم انتصاب مهری سادات شاهچراغی مسئول امور مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره بهزیستی شهرستان ملارد به ایشان اهداء شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا