استانداری تهران

مصوبات سفر رئیس جمهوری به غرب تهران تشریح شد

استاندار تهران گفت: در سفر فشرده رئیس‌جمهور به مناطق غربی تهران بدون هیچ تشریفاتی و با حضور در میان مردم و در دیدار چهره به چهره با آنان در جریان مشکلات و مسائل غرب استان تهران قرار گرفت.

محسن منصوری شامگاه شنبه افزود: در این سفر فشرده رئیس‌جمهور بدون هیچ تشریفاتی و با حضور در میان مردم و در دیدار چهره به چهره با آنان در جریان مشکلات و مسائل غرب استان تهران قرار گرفت.

وی یادآورشد: این سفر از شهرستان قدس شروع شد و  با بازدید از یک واحد صنعتی شهرستان ملارد ادامه و با حضور در شورای اداری شهرستان شهریار و دیدار با مردم پایان یافت.

منصوری با اشاره به اهم مسائل مطرح شده در این سفر اظهارداشت: ارتقای ساختار اداری فرمانداری شهریار به فرمانداری ویژه یکی از دستورات رئیس جمهور بود که بنا شد در دولت بررسی و برای تصویب آن تصمیم گیری شود.

استاندار تهران بازدید از بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار را از دیگر برنامه‌های این سفر برشمرد و گفت: این بیمارستان عملیات اجرای این بیمارستان ۳۲ سال قبل آغاز شده و اکنون تکمیل آن نیازمند تزریق ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است.

وی خاطرنشان کرد: این بیمارستان در ابتدا به صورت خیرساز آغاز و در ادامه با فراز و نشیب های فراوان مواجه شده و به همین علت اتمام و بهره برداری از آن تاکنون به طور انجامیده است.

منصوری به پیشرفت ۹۰ درصدی بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار اشاره کرد و ادامه داد: در شورای اداری امروز با حضور رئیس‌جمهور در شهرستان شهریار، بنا شد تا با تزریق اعتبار مورد نیاز و تحویل این پروژه به پیمانکار جدید با نظارت استانداری، تا پایان سال این بیمارستان تکمیل و تجهیز شود.

استاندار تهران یکی از موضوعات مهم مطرح شده در این شورای اداری را مطالبه دیرینه مردم سه شهرستان قدس ملارد و شهریار در خصوص اتصال به خطوط مترو اعلام کرد و گفت بنا شد برای تامین این مطالبه، با محوریت شهرداری های سه شهرستان و با کمک دولت، خط مترو مورد نظر احداث شود.

وی یکی دیگر از برنامه های سفر امروز رئیس‌جمهور را بازدید از شرکت صنعتی کاسپین در شهرستان ملارد با یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری برشمرد و اعلام کرد: در شورای اداری بنا شد تا مشکل میان سرمایه گذار و بانک عامل مورد نظر برطرف شود و سرمایه‌گذار نیز متعهد شد تا با رفع این مشکل در کمترین زمان زمینه اشتغال ۸۰۰ نفر را فراهم کند.

منصوری اضافه کرد: یکی دیگر از برای کسی که رئیس جمهور از آن بازدید کرد مرکز بازپروری صیانت و ترک اعتیاد اخوان با ظرفیت دو هزار و ۵۰۰ معتاد بود. پس از این بازدید بنا شد که ظرفیت این مرکز تا پنج هزار نفر افزایش یابد تا با اولویت غرب‌ استان فعالیت کند و به این ترتیب از سرریز معتادان متجاهر این مناطق به تهران جلوگیری شود.

وی یکی دیگر از مباحث مهم مطرح شده در این سفر را حریم رودخانه کرج خواند و اظهارداشت: میزان حریم نامتعارفی برای اطراف این رودخانه در نظر گرفته شده است که زندگی ۱۵ هزار نفر در اطراف آن را تحت تاثیر قرار می دهد که با دستور رئیس‌جمهور بنا شد تا این حریم تعیین شده مجدد بررسی و در صورتی که قانون به صراحت روی آن تاکید نداشته باشد اصلاحات لازم انجام گیرد.

منصوری گفت: شناسنامه دار کردن تمامی اتباع خارجی نیز از دیگر دستورات شورای اداری امروز بود و مباحث مختلف دیگری نیز در این زمینه مطرح شد. استاندار تهران تاکید کرد: دستورات رئیس جمهور برابر با مصوبات دولت است ما نیز از فردا با جدیت پیگیر اجرایی شدن این دستورات خواهیم بود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
مشرق

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا