انتخابات ملارد

مشارکت ۹۸ هزار نفری مردم ملارد در انتخابات

فرماندار ملارد با اشاره به مشارکت بیش از ۹۸ هزار نفر از مردم ملارد در انتخابات ۲۸ خرداد ماه، گفت: در جریان فرآیند اخذ رأی تعدادی از متخلفان انتخاباتی توسط ضابطان قضایی بازداشت شده و انتخابات در کمال امنیت و سلامت برگزار شد.

سجاد برنجی فرماندار شهرستان ملارد در گفت‌ و گو با خبرنگار فارس در ملارد با اشاره به برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: انتخابات مطابق دستور ستاد انتخابات کشور در کمال آرامش، سلامت و امنیت و با حضور پرشور مردم در ۱۸۶ شعبه اخذ رأی در دو بخش ملارد و صفادشت شهرستان ملارد برگزار شد.

 

وی افزود: در ملارد از میان حدود ۳۰۰ هزار نفر واجد شرایط رای دادن، حدود بیش از ۹۸ هزار نفر در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، میان‌ دوره‌ ای دوره پنجم خبرگان رهبری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.

فرماندار ملارد بیان داشت: در خصوص مقابله با تخلفات انتخاباتی نیز، در جریان فرآیند اخذ رأی افرادی توسط ضابطان قضایی بازداشت و به مقام قضایی جهت رسیدگی معرفی شدند و مورد خاص در شعب اخذ رأی دیده نشد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا