محیط زیست ملارد

محکومیت قطعی واحد آلاینده محیط زیست در ملارد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد از محکومیت متصدی واحد آلاینده محیط زیست در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملارد ، مهناز مدیریان  با اعلام این خبر گفت: اعلام جرم علیه یک واحد غیر مجاز و آلاینده در مراجع قضایی شهرستان طرح و طی پیگیری های حقوقی بعمل آمده منجر به صدور حکم قطعی محکومیت متصدی واحد به  پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت و تعلیق رای صادره به مدت یکسال شد .

وی افزود: واحد مذکور با فعالیت غیر اصولی خود در زمینه  تولید مقوا از ضایعات کاغذ بدون اتخاذ تمهیدات زیست محیطی و تخلیه پساب خام به محیط پذیرنده موجبات آلودگی محیط زیست و تهدید علیه بهداشت و سلامت عموم مردم را فراهم آورده بود.

مدیریان با بیان لزوم اخذ مجوز قانونی برای فعالیت واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی ، گفت:  رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی توسط واحدهای صنعتی در پیشگیری از آلودگی محیط زیست بسیار موثر بوده و در غیر این صورت برخورد با منابع آلاینده مطابق قوانین و مقررات در دستور کار این اداره قرار دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا