شهرداری ملارد

محمد بیگی بعنوان مدیر جدید اداره حقوقی و املاک شهرداری ملارد منصوب شد

جلسه تکریم و معارفه مدیر اداره حقوقی شهرداری ملارد

 

جلسه تکریم از سرکار خانم معصومه بیات مدیر اسبق حقوقی و املاک شهرداری و معارفه محمد بیگی بعنوان مدیر جدید حقوقی و املاک با حضور بهمنی شهردار ملارد و معاونین و مدیران شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری مرکز برگزار گردید.

در ابتدا بهمنی شهردار ملارد ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات بی دریغ خانم معصومه بیات در زمان تصدی ایشان در کسوت مدیریت حقوقی و املاک شهرداری ، طی حکمی آقای محمد بیگی را بعنوان مدیر جدید واحد حقوقی و املاک منصوب نمودند.

بهمنی در این خصوص گفت : اداره حقوقی شهرداری یکی از مهم ترین و موثرترین ابزارهای مدیریت شهری هستند که به صورت شبانه روزی برای حفظ صیانت از حقوق مجموعه شهرداری و بیت المال و اموال عمومی تلاش می کنند.

ایشان افزود امید است حضور مدیران و مشاوران با تجربه حقوقی در پیشبرد اهداف شهرداری و به سرانجام رسیدن برنامه ها از مجرای درست و قانونی مرتفع گردد. در ادامه نیز به رسم یادبود با اهدا لوح سپاس از زحمات سرکار خانم بیات قدردانی و در پایان حکم مسئولیت بیگی بعنوان مدیر واحد حقوقی و املاک توسط بهمنی شهردار ملارد به ایشان تقدیم گردید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی شهرداری ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا