انتخابات ملارد

قطعی شدن ثبت‌نام ۳۱۵ داوطلب شوراهای روستا در استان تهران

رئیس ستاد انتخابات استان تهران از قطعی شدن ثبت ‌نام ۳۱۵ داوطلب در نخستین روز ثبت‌نام داوطلبین انتخابات شوراهای روستا خبر داد.

شکراله حسن بیگی در گفتگو با ایسنا، در تشریح آمار ثبت نام شوراهای روستا در سطح استان تهران که امروز نخستین روز ان سپری شد گفت:

 

در استان تهران شهرستان پیشوا با ۳۳ روستا و ۱۰۵ کرسی اصلی، شهرستان قرچک با ۱۰ روستا و ۴۴ کرسی اصلی، شهرستان ملارد با ۳۹ روستا و ۱۳۷ کرسی اصلی، شهرستان شمیرانات با ۳۶ روستا و ۱۱۲ کرسی اصلی، شهرستان قدس با ۴ روستا و ۱۶ کرسی اصلی، شهرستان بهارستان با ۵ روستا و ۲۱ کرسی اصلی، شهرستان اسلامشهر با ۲۱ روستا و ۷۹ کرسی اصلی، شهرستان تهران با ۲۴ روستا و ۱۱۴ کرسی اصلی، شهرستان رباط کریم با ۱۴ روستا و ۵۲ کرسی اصلی، شهرستان ورامین با ۵۳ روستا و ۱۸۱ کرسی اصلی، شهرستان پردیس با ۱۵ روستا و ۴۹ کرسی اصلی، شهرستان دماوند با ۵۶ روستا و ۱۷۴ کرسی اصلی، شهرستان شهریار با ۳۱ روستا و ۱۱۷ کرسی اصلی، شهرستان ری با ۵۹ روستا و ۲۱۱ کرسی اصلی، شهرستان فیروزکوه با ۷۷ روستا و ۲۳۱ کرسی اصلی و شهرستان پاکدشت با ۳۹ روستا و ۱۴۵ کرسی اصلی برای انتخابات شوراهای روستا ثبت‌ نام داوطلبان را از امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ آغاز کرده ‌اند.

 

وی با اشاره به نخستین روز ثبت ‌نام داوطلبان انتخابات شوراهای روستا در استان تهران افزود: در روز اول تا ساعت ۱۹ امروز در مجموع ۳۷۵ نفر اقدام به ثبت ‌نام کردند که از این تعداد ۳۱۵ نفر ثبت‌ نام شان نهایی شده است.

وی ادامه داد: ۶۰ داوطلب پرونده ‌شان در حال بررسی ناظر است و در مجموع  در نخستین روز از ثبت ‌نام شوراهای روستا تعداد ۳۷۵ نفر اقدام به ثبت نام کرده‌ اند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایسنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا