نماینده مجلس شورای اسلامی حوزه مشق

قطعی برق در شهریار، قدس و ملارد کلافی سر در گم شده است

نماینده مردم شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعی مکرر برق در این منطقه به کلافی سر در گم برای مردم تبدیل شده که از مسئولان استانی و کشوری پیگیری می شود

حسین حق وردی در حاشیه برگزاری ملاقات مردمی که در مسجد جامع شاهد شهر برگزار شده بود در جمع خبرنگاران با انتقاد از قطعی برق در شهریار، قدس و ملارد اظهار داشت: قطعی مکرر برق در این منطقه به کلافی سر در گم برای مردم تبدیل شده و پیگیری ‌های مجدانه در خصوص قطعی آب و برق در این مناطق صورت گرفته و توجیه این است که مصرف برق در این مناطق زیاد است و دستگاه به صورت خودکار برق را قطع می ‌کند.

حق وردی افزود: یک سوال اینجا پیش می‌ آید که چرا مصرف بالا و قطعی آب فقط باید در حوزه غرب استان تهران باشد آیا مسئولان اداره برق و شرکت توزیع برق جسارت می‌ کنند برق یک منطقه تهران را قطع کنند.

وی گفت: قطعی برق به وسایل برقی مردم خسارت وارد می ‌کند چه کسی باید پاسخگوی این هزینه باشد وزیر محترم نیرو مسئولین توزیع برق باید جوابگو این خسارات باشند آیا این قطعی برق همیشه باید بر روی دوش مردم مستضعفین که در غرب استان تهران زندگی می‌ کنند باشد.

حق وردی اظهار داشت: چرا همه مشکلات باید گردن ما باشد و استفاده از آن در یک جای دیگر صورت گیرد و چرا یک خیابان که در حوزه بنده است همیشه دچار قطعی برق است اما خیابان مجاور که در حوزه تهران است هیچ موقع قطعی برق ندارند.

نماینده مردم شهرستان‌ های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولان گفت: در این مناطق هنگامی که برق قطع می‌ شود آب نیز قطع است و مشکلات مردم دوچندان می ‌شود لطفاً مسائل ما را با قطعی آب و برق امنیتی نکنید چگونه من جوابگوی مردم باشم خواهش می‌ کنم این مسئله را جدی بگیرید و درصدد رفع آن باشید قطعاً من از ابزارهای نظارتی که در اختیار نماینده مجلس است برای رسیدگی به این موضوع استفاده خواهم کرد.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا