آموزش و پرورش ملارد

فرهنگیان منتخب شهرستان ملارد تقدیر شدند

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ملارد با اشاره به برگزاری آئین تقدیر از فرهنگیان برتر و منتخبین جلوه‌های ویژه معلمی این شهرستان، گفت: امتحانات خردادماه دانش‌آموزان ملاردی در تمامی مقاطع و پایه‌ها به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

آئین تجلیل از منتخبین جلوه‌های ویژه معلمی شهرستان ملارد ظهر امروز با حضور معلمان و فرهنگیان و مسؤولان شهرستانی برگزار شد.

طیب رضایی‌ فر در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم اظهار‌ کرد: برنامه تقدیر از منتخبین جلوه‌ های ویژه معلمی و معلمین نمونه امروز برگزار شد که از شهرستان ملارد ۳۹۵ نفر آثار و مستندات خود را در سامانه مربوطه بارگذاری کرده بودند.

وی افزود: پس از بررسی توسط هیات داوران این طرح، آثار ۱۸۰ نفر به اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌ های استان تهران ارسال شد و پس از بررسی در هیات داوران استانی، آثار ۴۸ نفر انتخاب شدند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملارد بیان‌ کرد: از میان آثار منتخب نهایی، ۲ نفر به عنوان نمونه کشوری، ۱۲ نفر به عنوان نمونه استانی و ۳۵ نفر به عنوان نمونه شهرستانی انتخاب شدند و در حال حاضر نیز ارزیابی آثار جلوه‌ های ویژه مدیران و معاونین مدارس نیز در حال بررسی است.

رضایی‌ فر با اشاره به استقبال مناسب از بازگشایی حضوری مدارس از فروردین‌ ماه، تصریح‌ کرد: مدارس نیز امتحانات خرداد ماه را طبق برنامه‌ و بخشنامه‌ های مربوطه به صورت حضوری هر دو مقطع ابتدایی و متوسطه برگزار خواهند کرد‌ و حوزه‌ های اجرای امتحانات نهایی نیز پیش‌ بینی شده است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا