بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملارد

فرماندار ملارد: زمان فرآیند بازنگری طرح هادی روستاها کوتاه شود

جابر کریمی فرماندار ملارد در نشستی با رییس و کارکنان اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان که به مناسب سالروز تاسیس بنیاد مسکن صورت گرفت با تبریک این روز گفت:

بنیاد مسکن به عنوان متولی ساخت و تامین مسکن برای خانواده‌ های محروم اقدامات ارزشمندی را در نقاط مختلف کشور انجام داده است.

بنیاد مسکن در حوادث و بلایای طبیعی که طی سالهای گذشته در استانهای مختلف رخ داد با تمام ظرفیت وارد عمل شد و نقش مهمی را در مسکن سازی و آلام بلادیدگان در حوادث ایجاد کرد.

 نرخ رشد جمعیت در ملارد در سال ۱۴۰۰ به بیش از ۵ درصد رسیده و این رقم با توجه به گرانی مسکن طی سالهای اخیر و سرازیر شدن جمعیت مراکز استانهای همجوار به این شهرستان رو به افزایش است.

با سرازیر شدن جمعیت به این شهرستان ، مشکلات عدیده ای در بحث سرانه ها به وجود آمده که باید برای افزایش سرانه ها از مسئولان استانی کمک گرفته شود.

کوتاه شدن فرآیند بازنگری طرح هادی روستاهای شهرستان با توجه به نرخ رشد جمعیت ضروریست تا بتوانیم اقداماتی را در روستاها برای ساخت مسکن و ارائه خدمات بهتر انجام دهیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

4 دیدگاه

  1. از مسئولین محترم می‌خواهیم هرچه زودتر ای طرح بازنگری وساخت مسکن در بافت روستایی ملارد اقدام شود ما توانایی نداریم به سمت شهر وتهران برویم اجاره بالا هست کارشکنی بتوانیم در بافت روستایی خودمان خانه بسازیم.ممنون

  2. از این وعده وعید ها بسیار داده شده …
    بیدگنه محروم مانده در صورتی که پتانسیل بالایی برای ساخت دارد
    اگر بخور بخور ها اجازه بده بیدگنه هم پیشرفت خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا