فرمانداری ملارد

فرماندار ملارد: تابلوهای تبلیغ فروش ویلا و باغ از سطح شهرستان جمع‌آوری شود

فرماندار شهرستان ملارد گفت: شهرداری های شهرستان تا یک هفته آینده به جمع‌آوری تمام تابلوهای تبلیغاتی فروش ویلا و باغ موظف هستند.

جابر کریمی در جلسه ستاد ساماندهی و مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز این شهرستان افزود: 

هر گونه تفکیک غیرقانونی و ساخت و ساز بدون اخذ مجوزهای قانونی به خصوص در زمین های کشاورزی ممنوع است و در این زمینه خط قرمزی وجود ندارد.

وی یادآور شد: 

بر اساس مصوبه شورای تامین و در راستای اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های زراعی و باغ ها، شهرداری ها مکلف هستند

ظرف یک هفته آینده تمام تابلو، بنر و بیلبوردهای تبلیغاتی مربوط به خرید و فروش زمین، باغ، ویلا و زمین های زراعی و کشاورزی را جمع آوری کنند.

کریمی تاکید کرد:

تفکیک باغ و زمین های کشاورزی باید قبل از احداث بنا متوقف شوند، با مسئول و کارشناسی که در این رابطه کوتاهی یا به هر نحوی با متخلفان ساخت و ساز غیرمجاز همراهی کنند برخورد جدی خواهیم کرد.

فرماندار شهرستان ملارد خاطرنشان کرد:

شهرداری‌ها مکلف هستند به جد از ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده شهر و حریم و بخشداری ها نیز در خارج از محدوده ها روستاها، جلوکیری کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد:

براساس مستندات و آمار ارائه شده سرعت ساخت و سازهای غیرمجاز کاهشی بوده و میزان تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان ملارد در زمین های کشاورزی نسبت به سال های قبل افزایش یافته است.

کریمی اضافه کرد: امروزه پدیده ساخت و ساز غیر مجاز مسائل پیرامونی استان تهران را به ویژه در تامین آب به یک مشکل تبدیل کرده است.

فرماندار ملارد دستور داد تا ظرف یک ماه آینده دستگاه های خدمات رسان  انشعابات غیرمجاز را شناسایی و جمع آوری کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا