انتخابات ملاردفرمانداری ملارد

فرماندار ملارد : شعب اخذ رای انتخابات ملارد افزایش می ‌یابد

فرماندار شهرستان ملارد با بیان اینکه افزایش شعب اخذ سختی‌ هایی از لحاظ اجرایی و مالی دارد گفت: اما مصمم هستیم تا حد امکان، شعب اخذ رای را افزایش دهیم تا مانع ازدحام و تراکم جمعیت در روز رای گیری شویم.

 

سجاد برنجی روز جمعه در پنجمین جلسه انتخابات مشترک با دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان ملارد افزود: با همراهی مناسب دفتر نظارت شورای نگهبان شهرستان از تمامی شعب اخذ رای در ادوار قبل بازدید به عمل آمد و محل هایی که امکان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در آن نیست بعد از طی مراحل قانونی و تشکیل رسمی هیئت های اجرایی و نظارت با فضاهای مناسب جایگزین می شود.

 

 وی بیان کرد: جلب مشارکت بالای مردم در انتخابات های خرداد ۱۴۰۰ را مهمترین وظیفه خود در سال آینده می دانیم.

 

برنجی اضافه کرد: تمام سعی و دغدغه همه متولیان امر انتخابات باید فراهم کردن فضایی سالم و ایمن در برابر کرونا برای مردم باشد تا با خیالی آسوده در روز ۲۸ خرداد پای صندوق های رای حاضر شوند.

 

شهرستان ملارد با ٤٠٠ هزار نفر جمعیت دو غرب تهران قرار دارد.

 

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا