امام جمعه شهرستان ملارد

غربی‌ها در قضیه برجام، حق هیچگونه شرط‌گذاری را ندارند

امام جمعه شهرستان ملارد گفت: غربی ها در قضیه برجام، حق هیچگونه شرط گذاری را ندارند، آنها بدهکار ما هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان­ های تهران ، حجه الاسلام سید حسین حسینی نوری امام جمعه شهرستان ملارد ، در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: از امام باقر علیه السلام سوال کردند که شیعه واقعی چه کسی است حضرت فرمودند: شیعه ما کسی است که تقوای الهی پیشه کند (خدا ترس باشد) و در ادامه فرمودند شیعیان ما شناخته نمی شوند مگر با تواضع، فروتنی، خشوع و ادای امانت و زیاد ذکر خدا گفتن.

وی با اشاره به اینکه چرا آمریکایی ‌ها در ۴۲ سال گذشته در مواجهه با ایران انقلابی و اسلامی همیشه شکست خوردند؟ اظهار داشت: آمریکا در همه عرصه ‌ها و با تمام توان در مقابل ما ایستاد و همیشه شکست خورد و آبروی برای آمریکا و صهیونیسم باقی نماند.

حجه الاسلام حسینی بیان کرد:‌ علت شکست آمریکا سه علت دارد:۱- درک درستی از عظمت انقلاب اسلامی ندارد. ۲- درک درستی از مردم ولایتمدار و بصیر ایران اسلامی ندارد ۳- درک درستی از رهبر حکیم انقلاب اسلامی ندارد.

امام جمعه ملارد عنوان کرد: دشمنان بدانند سیاست و حرف قطعی ما همان طوری که حضرت آقا فرمودند: لغو تحریم ‌ها ، راستی آزمایی آن در میدان عمل نه بر روی کاغذ، برگشت ایران به تعهدات برجامی است و دشمنان این را مد نظر داشته باشند که در ایران هیچکس گوشش بدهکار مهمل بافی های آمریکا و اروپا نیست غربی‌ ها بدهکار هستند و ما طلبکار لذا حق هیچ شرط گذاری را ندارند.

خطیب جمعه شهرستان ملارد فرمایشات رهبری معظم را فصل الخطاب دانست و تصریح کرد: سخنان مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه نظام در مواجهه با آمریکا و اروپا در قضیه برجام است. هر مسئولی در هر جایگاه غیر این سخن بگوید و موضع بگیرد زبانش زبان دشمن  و موضعش  موضع دشمن است.

حسینی از حضور باشکوه مردم در حرکت خودرویی و موتوری یوم الله ۲۲ بهمن تشکر کرد و اظهار داشت:‌ از حضور پرشور و با شکوه ملت ایران خصوصاً مردم عزیز و ولایتمدار شهرستان ملارد در رژه و راهپیمای خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن تشکر می‌کنم. از حضور فرماندار و مسئولین محترم در نماز جمعه و برپایی میز خدمت نیز سپاسگزارم. ان‌ شاء لله مسئولین ما با خدمت صادقانه و کار جهادی و انقلابی در خدمت به این ملت رشید و بی ‌نظیر ایران اسلامی سربلند باشند. که وظیفه و رسالت مسئولین ما خدمت صادقانه و بی منت به ولی نعمت شان این مردم عزیز و شریف است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا