آب و فاضلاب ملاردفرمانداری ملارد

عملیات اجرایی خط انتقال فاضلاب شهرستان تا پایان فروردین

جلسه رفع مشکلات آبفای شهرستان ملارد به ریاست مهندس برنجی فرماندار با حضور مهندس اکبریان مدیر کل آبفای استان تهران، جبله دادستان، اینانلو معاون برنامه‌ ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، ، شهردار ملارد، رئیس شورای اسلامی شهر ملارد و دیگر مسئولین ذیربط در فرمانداری ملارد برگزار گردید.

فرماندار ملارد: در جلسه بررسی مشکلات آب این شهرستان با حضور مدیر کل آبفا غرب استان تهران: در شهرستان ملارد تلاش ها و زحمات بسیار خوبی در زمینه ایجاد دو تصفیه خانه با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد تومان انجام شده است که نسبت به بسیاری از نقاط کشور کم نظیر است.

زمان بر شدن اتمام عملیات اجرایی خط انتقال اصلی فاضلاب در محدوده چیتگر باعث گلایه و نارضایتی مردم عزیز است که طبق وعده مهندس اکبریان مدیر کل محترم آبفا غرب استان 200 متر عملیات باقیمانده تا پایان فروردین به اتمام می رسد.

همچنین ایشان قول مساعد دادند تا پایان شهریور ماه نیز بالغ بر20 هزار نفر از خانواده های شهرستان به شبکه فاضلاب متصل خواهند شد. که نقش قابل توجهی در توسعه آتی شهرستان خواهد داشت.

دغدغه دیگر ما کیفیت آب شهرستان است که به پیگیری های مجدانه در سالیان گذشته مقدار نیترات آب شرب شهرستان به یک سوم کاهش پیدا کرده است ، ولی متاسفانه بعضی از نقاط شهرستان مقدار کمی از استاندارد کشوری بالاتر است که با تلاش ها و اقدامات انجام شده توسط مدیر محترم آبفا شهرستان که بسیار با انگیزه و دقیق موضوعات را پیگیری میکند به حد استاندارد کشوری در مدت کوتاهی خواهیم رسید.

همچنین مسئله دیگه قطعی آب در اوج مصرف است با مجموع برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش قطعی آب در فصل گرما داشتیم و امیدوار هستیم با وارد کردن سه چاه جدید در شبکه و همکاری اداره برق شهرستان امسال شاهد کاهش قطعی آب باشیم.

باید توجه داشته باشیم راهکارهای اصلی افزایش کمی و کیفی آب شهرستان دسترسی به آبهای سطحی است که منطقه غرب استان فاقد آن است ، که تلاشهای بسیار خوبی در این زمینه از سوی وزارت نیرو ، استاندار محترم و نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در حال اقدام است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا