امام جمعه شهرستان ملارد

طرح «شمیم حسینی» در ملارد به مرحله اجرا در آمده است

امام جمعه ملارد از اجرای طرح «شمیم حسینی» در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح یک هزار بسته معیشتی در ملارد توزیع می شود.

 

حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری عصر شنبه در جمع خبرنگاران از اجرای طرح «شمیم حسینی» در این شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح یک هزار بسته معیشتی در ملارد توزیع می ‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه این طرح با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملارد اجرایی شده است گفت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره ضرورت توجه به مصوبات ستاد ملی کرونا، طرح «شمیم حسینی» از رویکرد نمایشگاهی به رویکرد تهیه و توزیع بسته‌ های غذایی، در بین عزاداران تغییر کارکرد داده و هدف آن نیز کمک به مناطق فقیر نشین، حاشیه شهر و … به منظور تعظیم شعائر حسینی است.

 

حسینی نوری با بیان اینکه «شمیم حسینی» ترویج فرهنگ وقف و اجرای نیات واقفان را نیز دنبال می ‌کند، عنوان داشت: ترویج روحیه مواسات و همدلی و کمک مومنانه به اقشار کم برخوردار از دیگر محورهای طرح است.

 

امام جمعه ملارد با اشاره به ضرورت یاری به اقشاری که مشکلات اقتصادی و شرایط ویژه شیوع کرونا به آنها فشار آورده توسط آحاد مردم و مسئولان گفت: امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا سازمان اوقاف بخشنامه «شمیم حسینی» صادر و توصیه کرد که به جای اطعام منابع حاصل از موقوفات صرف تهیه و توزیع بسته ارزاق بین مستمندان خصوصاً مشاغل آسیب دیده از کرونا شود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا