دامپزشکی ملارد

طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه نوروز در ملارد آغاز شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملارد گفت: در راستای صیانت از بهداشت عمومی طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان توسط اکیپ های ثابت و سیار برای نظارت بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی در این شهرستان آغاز شد.

دکتر علی شهر آیینی افزود: نظارت های بهداشتی بر مراکز عرضه گوشت و مرغ، فروشگاه های زنجیره ای، شرکتهای بسته بندی، سردخانه ها ، رستوران ها و مراکز تهیه ی غذا با نتایج ضبط، نمونه گیری و امحاء فرآورده های فاقد شرایط با منشاء دامی و نیز طرح ارتقاء کیفیت تخم مرغ همچنان در جریان است.

وی هدف از اجرای این طرح و بازدیدهای صورت گرفته را ارتقاء سلامت غذایی شهروندان عنوان و خاطرنشان کرد: اداره دامپزشکی شهرستان ملارد با جدیت وظایف نظارتی خود را دنبال کرده و با خاطیان سلامت غذایی جامعه به صورت قانونی برخورد می کند.

به گفته شهرآیینی طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه نوروز و ماه مبارک رمضان تا ۱۶ اردیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا