شهرک صنعتی صفادشت

صفادشت ملارد میزبان معاون اقتصادی رییس‌ جمهور و استاندار تهران

معاون اقتصادی رییس‌ جمهور و استاندار تهران وارد شهرک صنعتی صفادشت ملارد شدند.

محسن رضایی معاون اقتصادی رییس‌ جمهور گفت : محاصره اقتصادی با اعتماد به نفس جوانان و فعالیتهای جهادیشان شکسته خواهد شد.

منصوری استاندار تهران و حسین حق وردی ، نماینده مردم شهرستان های ملارد شهریار و قدس و رضایی از چند واحد صنعتی در شهرستان ملارد بازدید کردند و پای صحبت تولید کنندگان نشستند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تولید کنندگان ما امروز توانایی ساخت و تولید را دارند و حتی بازار فروش تولیدات خود را نیز دارند پس باید سرمایه در گردش آنها را افزایش دهیم تا بتوانند ضمن توسعه کار و تولیدات خود اشتغال را هم افزایش دهند.

محسن رضایی در جریان این بازدید با بیان اینکه سرمایه در گردش برای تولید کنندگان ما بسیار مهم است، گفت: تولید کنندگان ما امروز توانایی ساخت و تولید را دارند و حتی بازار فروش تولیدات خود را نیز دارند پس باید سرمایه در گردش آنها را افزایش دهیم تا بتوانند ضمن توسعه کار و تولیدات خود اشتغال را هم افزایش دهند.

معاون اقتصادی رییس جمهور افزود: بخشی از این افزایش سرمایه در گردش مرتبط با بانک‌ هاست و بخشی نیز در بدنه دولت و ادارات باید انجام شود.

رضایی با تأکید بر اینکه دولت باید موانع تولید و سرمایه‌ گذاری را بردارد، تصریح کرد: در کنار تأمین نقدینگی، رفع موانع تولید از جمله مجوزهایی که دست و پای تولید کننده را می‌ بندد و سیر مراحلی که طول می‌کشد تا کارخانه‌ ای مجوز بگیرد و تولیدات خود را توسعه بدهد، باید برطرف شود.

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری صدا و سیمای استان تهران

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا