بیمارستان ملارد

شهرستان ملارد با بیش از ۴۰۰ هزار نفر جمعیت فاقد یک تخت بیمارستانی!

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان ملارد نیازمند ۳۰ درصد تجهیزات است که مسوولین باید باور کنند که این شهرستان ۴۰۰ هزارنفری یک تخت بیمارستانی ندارد.

حسین حق‌وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بیمارستان ملارد اظهار کرد: شهرستان ملارد با ۴۰۰ هزار جمعیت، یک تخت بیمارستانی ندارد و در سطح کشور این موضوع بی‌ سابقه است و این مسئله در جلسه‌ مجمع نمایندگان استان با ریاست جمهوری نیز مطرح شد.

وی گفت: حال که این بیمارستان ساخته شده نیازمند معطل ۳۰ درصد تجهیزات است که هیئت امنا ارزی باید اختصاص دهد و به اطلاع وزیر و رییس جمهور نیز رسیده است و مسوولین باید باور کنند که ملارد یک تخت بیمارستانی ندارد.

نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد افزود: این وعده داده شده بود که اگر دانشگاه علوم پزشکی اول مهر این بیمارستان را جهت تجهیز تحویل بگیرد، با مجهز شدن آن افتتاح شده و در خدمت مردم خواهد بود اما پس از گذشت ۴۰ روز هنوز مجهز نشده است و نمیتوان مشخص کرد که چه زمانی آماده ارایه خدمات است.

حق وردی تصریح کرد: نگرانی عمده ما مظلومیت شهرستان ملارد و نیازهای بالای منطقه بوده که لازم است مسوولین عنایت ویژه‌ ای داشته تا این بیمارستان به بهره‌ برداری برسد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا