بهزیستی ملارد

شناسایی ظرفیت و توانمندی های افراد در مراکز نگهداری بهزیستی شهرستان ملارد

در راستای اجرای دستور العمل نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه طی جلسه ای با حضور علی دیزجی معاون قضایی رئیس کل و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تهران به همراه داود خادم رئیس اداره ، میثم اکبری مسئول حراست و اعظم عینی معاون امور پیشگیری از مرکز نگهداری از معتادین متجاهر اخوان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس این اداره ضمن تاکید بر اهمیت اشتغال معتادین بهبود یافته پس از بازگشت به اجتماع گفت : شناسایی ظرفیت و توانمندی مراکز نگهداری ، درمان و کاهش آسیب امری بسیار جدی است که با کمک مسئولین دادگستری استان تهران و همینطور کارآفرینان در مرکز نگهداری از معتادین متجاهر اخوان در حال انجام می باشد.

وی گفت: در راستای اجرای دستور العمل نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با قوه قضاییه که توسط ریاست قوه قضاییه به منظور توجه نظام مند، پایدار و دانش بنیان به ظرفیت و توانمندی نهادهای مردمی برای مشارکت در زمینه سیاست گذاری قضایی، پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از بزه دیدگان ، رسیدگی و باز اجتماعی شدن متهمان و مجرمان و … که در سال گذشته به تصویب رسید این اداره نیز در تلاش است همگام با دادگستری در این جهت اقداماتی را انجام دهد.

خادم افزود: پس از اعلام آمادگی کارآفرینانی در همین زمینه بازدید از مرکز نگهداری از معتادین اخوان که در حدود 1720 نفر در این مرکز تحت درمان قرار دارند صورت گرفت که طی آن مقرر گردید با برگزاری دوره های فنی و حرفه ای در این مرکز و تحت آموزش قراردادن افراد در جهت استقلال و همچنین ایجاد اشتغال پس از گذراندن دوره درمان و بازگشت به جامعه اقدام نمائیم.

خادم در پایان نیز اضافه کرد: این مرکز در راستای نگهداری از معتادین متجاهر استان تهران در سال 92 احداث و در حال حاضر با پنج فاز و ظرفیت نگهداری بیش از 1800 بیمار و ارائه خدمات روانشناختی ، مددکاری ، آموزش های فردی ، گروهی و….که منجر به توانمندی این بیماران پس از طی دوره درمان و ترخیص هست مشغول به فعالیت می باشد و در راستای اجرای همین دستور العمل در حال حاضر بیماران تحت آموزش کارگاههای چون: ساخت ساز، آموزش طباخی، خیاطی و … قرار دارند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

 1. #جهادي
  #گروههاي_جهادي
  #بهزيستي
  #بهزيستي_ملارد #بهزيستي_كشور #روابط_عمومي_بهزيستي_شهرستان_ملارد #روابط_عمومي_بهزيستي_استان_تهران
  #ملارد
  #معلولين
  #توانبخشي
  #اجتماعي #پيشگيري
  #بهزيستي_استان_تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا