انتخابات ملارد

شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است

فرماندار ملارد گفت : شعب اخذ رای در ملارد نسبت به ادوار گذشته ۲۰ درصد افزایش یافته است.

سجاد برنجی عصر شنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد به برگزاری انتخابات پیش رو اشاره کرد و اظهار کرد: با توجه به اینکه مجموعه انجام فرآیند انتخابات با فرمانداری است این مهم با تلاش هماهنگی نظارت اعمال حاکمیت و قانون انجام خواهد گرفت و در شهرستان ملارد از ۹ ماه قبل فعالیت برای برگزاری انتخابات باشکوه پر شور و سالم شروع شده است.

وی ادامه داد: شعب اخذ رأی که در ادوار گذشته بود مورد بازبینی قرار گرفت و ۴۰ شعبه روتین حذف و جا به جا شد و هم اکنون جمعاً ۱۸۶ شعبه اخذ رأی داریم که ۱۴۰ شعبه برای بخش مرکزی ملارد است و از این تعداد ۱۱۶ شعبه شهری ۲۲ شعبه روستایی و ۲ شعبه سیار و ۴۶ شعبه مخصوص بخش صفادشت است که با حدود ۴ هزار نفر عوامل اجرایی در سطح شهرستان آماده برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد می‌ باشد.

فرماندار ملارد برگزاری انتخابات بی طرف در سطح شهرستان را یک اولویت برشمرد و افزود: شرط اصلی حضور ستاد اجرایی صداقت امانت داری و انجام تکلیف قانون است از آنجایی که تعامل و همکاری خوبی در شهرستان برای برگزاری انتخابات است قطعاً شاهد حضور پرشور مردم شریف و عزیز هستیم و حماسه‌ ای دیگر را خلق خواهند کرد.

وی در پایان خطاب به خبرنگاران تاکید کرد: رسانه‌ ها نقش مهمی در ترغیب و تشویق مردم به حضور در صندوق‌ های رأی دارند و از شما عزیزان که خواص جامعه هستید مردم را به حضور در انتخابات آگاهانه مبتنی بر مطالعه و باورها و ارزشهای دینی به صورت جدی ورود کنند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا