شهرداری صفادشت

شروع به کار بازارچه محلی شهرک مهر صفادشت با رعایت پروتکل های بهداشتی

شهردار ناحیه یک شهرک مهر صفادشت از بازگشایی مجدد بازارچه محلی این شهرک خبر داد.

حسین سعیدی ، شهردار ناحیه یک شهرک مهر صفادشت از شروع به کار مجدد بازارچه محلی این شهرک خبر داد و گفت؛ با شیوع و اوج گرفتن ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از انتشار این ویروس اقدام به تعطیلی بازارچه های محلی سطح شهر گردید که در شهرک مهر این شهر نیز بازارچه محلی معروف به چهارشنبه بازار به صورت موقت تعطیل شد.

 

سعیدی همچنین ادامه داد؛ به دنبال لغو عدم فعالیت برخی از مشاغل و تجمع های صنفی، با حفظ مقررات پروتکل های بهداشتی تلاش گردید به منظور رفاه حال شهروندان محترم این شهرک این بازارچه در مکانی مناسب و استاندارد بر پا شود.

شهردار ناحیه یک شهرک مهر صفادشت ، همچنین از فعالیت های این شهرداری جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این بازارچه افزود؛ با همکاری عوامل برگزارکننده بازارچه علاوه بر رعایت فاصله اجتماعی غرفه داران ، نسبت به توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک رایگان بین شهروندان مراجعه کننده به این بازارچه اقدامات موثری انجام می گردد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا