باغ وحش صفادشت

سفر به باغ وحش صفادشت، رویارویی با دنیای جالب حیوانات از فاصله نزدیک

یکی از زیباترین تجربه‌های ممکن برای افراد عاشق حیات وحش و حیوانات می‌تواند تماشای گونه‌های مختلف حیوانات و تماشای بازی، غذا خوردن و حتی خوابیدن آنها باشد.

باغ وحش صفادشت که در شهرستان ملارد واقع شده از باغ‌ وحش ‌های استان تهران بوده که در حدود ۵۰ کیلومتری غرب این استان قرار گرفته است. این باغ ‌وحش بر روی زمینی ۵ هکتاری بنا شده و وسعت و گوناگونی جانوری فوق‌ العاده‌ ای دارد به طوری که در حال حاضر ۸۰۰ جانور از یکصد گونه حیوانی مختلف در این مکان وجود دارند.

 

چندین گونه نادر و کمیاب جانوری نیز در اینجا نگهداری می ‌شوند که از جمله آنها می‌ توان به شیر آفریقایی، ببر بنگال، مار آناکوندا، مار پیتون، اسب فلابلا، کوسه ماهی و زرافه آفریقایی که به تازگی به باغ‌ وحش آورده شده است، اشاره کرد.

همچنین پرندگان زیبا و کم ‌نظیری همچون قرقاول طلایی بلژیکی، طاووس، قرقاول نر امریکایی، قوی اشکی، مرغ و خروس لهستانی و لاری نیز در این باغ ‌وحش زندگی می‌ کنند که فضایی متنوع را برای بازدید کنندگان باغ وحش صفادشت ملارد فراهم کرده ‌اند.

ساعت بازدید باغ وحش صفادشت در طول سال از ساعت ده صبح تا هشت شب به روی علاقه‌ مندان باز است. پیشنهاد می ‌شود درصورت امکان در ساعات خنک شبانه ‌روز، که حیوانات بیدار هستند، به با‌غ‌ وحش ‌ها مراجعه کنید تا از بازدید خود نهایت لذت را ببرید.

 

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا