فرمانداری ملارد

سرپرست فرمانداری ملارد خطاب به مدیران : کالای اساسی و میوه شب عید به موقع تامین و توزیع شود

سرپرست فرمانداری ملارد گفت: تمهیداتی اندیشده شود تا کالاهای اساسی و میوه شب عید به موقع و به میزان کافی تامین و توزیع شود.

امین اسدی در جلسه ای که به منظور تامین میوه و کالای شب عید و برگزاری نمایشگاه بهاره برگزار شد، با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با عید نوروز گفت: در این راستا جهاد کشاورزی و اداره صمت نسبت به تامین اقلام پر مصرف خانواده ها برای شب عید شب اقدام نموده، مصوبات را با جدیت و تلاش بیشتری پیگیری و اجرایی نمایند.

وی در ادامه با اشاره به لزوم برپایی نمایشگاه بهاره در ایام پایانی سال، عنوان کرد: هدف دولت از برپایی نمایشگاه بهاره، عرضه مستقیم کالا به منظور تأمین مایحتاج عمومی شهروندان می باشد.

اسدی ادامه داد: این نمایشگاه باید با نگاه به نیازهای مایحتاج اساسی شهروندان درفضایی متناسب و با بهره گیری از توان تولیدکنندگان و کارآفرینان منطقه ای برپا شود.

سرپرست فرمانداری ملارد، افزود: تمامی غرفه داران می بایست از تولید کنندگان و صنوف پروانه دار شهرستان ملارد باشند و کالاهای خود را با تخفیف و بدون واسطه در اختیار شهروندان قرار دهند.

بررسی ادامه فعالیت نمایشگاه اقوام و عشایر بر پا شده در سه بانده مارلیک بخش دیگر از موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

قابل ذکر است، در این جلسه که بخشداران، شهرداران و روسای ادارات صمت، میراث فرهنگی و اتاق اصناف حضور داشتند، گزارشی از وضعیت تامین و کالای اساسی ارائه شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا