حوادث ملارد

سارق خودرو از ملارد در نهاوند دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سارق خودرو و کشف 17 فقره سرقت با تلاش ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند با اشاره به دستگیری سارق خودرو و کشف 17 فقره سرقت در نهاوند، بیان کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو در سطح شهر نهاوند، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام کارهای فنی و اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، در نهایت ماموران انتظامی به فردی که یا یک دستگاه خودرو پژو درحال پرسه زنی در شهر بود مشکوک شدند که در بررسی به عمل آمده مقداری آچار و ابزار  همراه نامبرده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: ماموران انتظامی نسبت به استعلام خودرو فرد نامبرده اقدام کردند که مشخص شد خودرو مذکور در تاریخ 6 فروردین امسال از شهرستان “ملارد” سرقت شده که متهم به همراه خودرو به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات به عمل آمده، متهم به سرقت خودرو در شهرستان ملارد و 16 فقره سرقت باطری در سطح شهر نهاوند اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان گفت: متهم با پرونده، تحویل مقام قضائی و در نهایت با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا