حوادث ملارد

سارقان شهر جدید مهستان ساوجبلاغ در عملیات غافلگیرانه در شهرستان ملارد دستگیر شدند

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از دستگیری سارقان منازل با اعتراف به ۱۸ فقره سرقت در شهر جدید مهستان خبر داد.

علی سلیمانی اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهر جدید مهستان ساوجبلاغ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و بکارگیری اقدامات پلیسی در نهایت ۲ نفر از سارقین منازل را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیات غافلگیرانه در شهرستان ملارد آنان را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی مأموران به ۱۸ فقره سرقت از منازل اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنان چندین لوازم برقی، خانگی و طلاجات کشف شد.

وی با بیان اینکه در این خصوص یک نفر همدست سارقان و ۲ نفر مالخر شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار این پلیس است، خاطرنشان کرد: متهمان که دارای چندین فقره سابقه سرقت می‌باشند با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سلیمانی متذکر شد: نیروی انتظامی در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی و ایجاد احساس امنیت در بین شهروندان از تمام ظرفیت و امکانات خود بهره می‌گیرد و مردم عزیز نیز می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تحرکات مشکوک موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱٠ به پلیس گزارش دهند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا