بهزیستی ملارد

ساخت بزرگترین کیف چرم دست سوز توسط مددجوی توانبخشی بهزیستی شهرستان ملارد

بزرگترین کیف دست دوز چرم در ابعاد 2 متر در 2 متر و پهنای نیم متر توسط ملیحه سمیعی توانخواه شنوایی دارای پرونده در حوزه توانبخشی ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، داود خادم رئیس اداره ضمن اعلام این خبر گفت: ملیحه سمیعی با پشتکار و تلاش خود در خلق آثار هنری به راستی واژه توانایی را معنا کرده است.

وی در ادامه با بیان این که طبق هماهنگی های قبلی مقرر بود این اثر توسط گینس ثبت شود گفت: کار ساخت این کیف با هزینه شخصی این توانخواه به مدت 4 سال و پیش از آغاز کرونا شروع شده بود و طبق مکاتبات صورت گرفته توسط ایشان در سال 2019 و اطلاع رسانی به سازمان گینس قرار بر این بود که این اثر به ثبت برسد و متاسفانه با شیوع بیماری کرونا و منحل شدن تمامی برنامه ها، پس از برقراری ارتباط مجدد ، بدلیل ارائه کیفی مشابه با این مشخصات از سوی کشور چین، کیف ساخته شده توسط این توانخواه مورد قبول قرار نگرفت و تاکنون نیز تغییر وضعیتی صورت نپذیرفته است.

شایان ذکر است تکه دوزی های این کیف از جنس چرم خالص بوده و برای استحکام آن از ایرانیت استفاده و تمامی مراحل ساخت با دست انجام شده و علی رغم مکاتبات بسیاری که توسط این فرد صورت گرفته و ارزش مادی بالای این کیف هنوز موفق نشده اند تا این اثر هنری را به ثبت برسانند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا