حوادث ملارد

زورگیر فردیسی در شهرستان ملارد دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اشاره به اینکه برخورد با سرقت‌های خرد در سطح شهر به صورت جدی در دستورکار قرار دارد، گفت: در این راستا سارقان کیف قاپ در شهرستان فردیس با 17 فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس، امروز در گفت ‌و گو با خبرنگار فارس در فردیس، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت تلفن همراه با شیوه زورگیری در سطح شهرستان فردیس، شناسایی سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس افزود: کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی ردپای یکی از سارقان سابقه ‌دار را در این پرونده مشاهده و پس از شناسایی مخفیگاه او در شهر فردیس در عملیاتی غافگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام مسؤول بیان کرد: متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر انجام هرگونه سرقت بود، اما با مشاهده مستندات غیرقابل انکار پلیس به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 17 فقره سرقت با همدستی یکی از دوستانش اقرار کرد.

ملکی با بیان این که مخفیگاه همدست متهم نیز در شهرستان ملارد استان تهران شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این سارق، تعدادی اقلام مسروقه و یک موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

گفتنی است متهمان پس از معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا