بهزیستی ملارد

زنگ انقلاب در مهدهای کودک شهرستان ملارد نواخته شد

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با لحظه ورود تاریخی رهبرکبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی ایران زنگ انقلاب در مهدهای کودک شهرستان ملارد نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، داود خادم رئیس اداره با تبریک آغاز دهه مبارک فجر گفت: خانواده و مهدکودک نقش بسزایی در پرورش کودکان اسلامی دارند و کودکانی که امروز در مهدهای کودک آموزش می بینند اماناتی هستند که باید خوب تربیت شوند زیرا در آینده دارای مسئولیت شده و درعرصه های مختلف اجتماعی نقش آفرینی می کنند.

داود خادم در ادامه گفت: یکی از مهمترین مسئولیتهای مهدها آشنایی کودکان با رشادت های افرادی است که برای آزادی و سرافرازی این مرزبوم تلاش نموده اند و در این راه از جان خود گذشته اند.

شایان ذکر است برنامه های اجرا شده در این مراسم شامل: قرائت دعای فرج ،اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط کودکان ، اجرای سرودهای انقلابی و شاد توسط گروه موزیک و … بود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا