کرونا در ملارد

زالی: شلوغی‌های آخر اسفند علت نارنجی شدن تهران/ افزایش نگران کننده شمار بیماران در بیمارستان‌ها

فرمانده ستاد کرونای تهران گفت: با افزایش بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها شاهد تغییر رنگ تهران از زرد به نارنجی هستیم.

علیرضا زالی فرمانده مدیریت ستاد مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران در ارتباط مستقیم بخش خبری اخبار شبکه پنج اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به افزایش میزان مراجعه کنندگان بخش سرپایی به بیمارستان ‌ها و مراکز درمانی و بیشتر شدن تعداد تست‌ های مثبت ما شاهد تغییر رنگ تهران از زرد به نارنجی هستیم و رنگ شهر‌های ملارد و بهارستان از آبی به زرد وضعیت شان تغییر کرده است.

او ادامه داد: حدود پنج هزار نفر به مراکز درمانی به صورت سرپایی مراجعه کرده اند که این موضوع نگران کننده است. این افزایش آمار مربوط به شلوغی ‌های هفته آخر اسفند است و آثار سفر‌های نوروزی از انتهای هفته دوم فروردین ماه خودش را نشان می ‌دهد.

زالی بیان کرد: تغییر رنگ در تهران سریع ‌تر از سایر مناطق کشور است و اکنون ۲۷۲۸ نفر در بیمارستان‌ های تهران بستری هستند که ۹۰۰ نفر در بخش مراقبت‌ های ویژه بستری شده اند و این به معنای این است که۳۲ درصد از بیماران در بخش مراقبت ‌های ویژه بستری هستند.

او افزود: در شبانه روز گذشته تعداد ۵۱۸ بیمار در بیمارستان ‌های تهران بستری شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا