فرمانداری ملارد

رویکرد مبارزه با فساد در ملارد جدی است

سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد گفت: رویکرد ما در مجموعه شهرستان مبارزه شدتمند با فساد است و بسیاری از مشکلات امروز ناشی از فساد اداری بوده که مجموعه‌های امنیتی و نظارتی در حال انجام امور هستند.

جابر کریمی سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در جلسه شورای اداری شهرستان در سالن آمفی‌ تئاتر روستای بیدگنه اظهار کرد: در خصوص حل مسائل و مشکلات در گام اول بایستی به خوبی آن‌ ها را ببینیم و بشناسیم و سپس با کمک همگانی به سمت رفع آن‌ ها قدم برداریم.

وی افزود: پیش از تشکیل این جلسه تمامی موضوعات، مشکلات و ظرفیت‌ های روستاهای بخش مرکزی با کمک مدیران و مسؤولان احصا شده و بررسی یک به یک این مسائل در دستور کار است.

سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد با اشاره به پیگیری دقیق مصوبات جلسه شورای اداری توسط دبیرخانه جلسه، بیان‌کرد: تعهد ما به مردم انجام کار شبانه‌ روزی است و با کار اداری، امورات پیش نخواهد نرفت و مشکلات و گرفتاری مردم قابل توجیه نیست.

وی ادامه داد: رویکرد ما در مجموعه شهرستان مبارزه شدتمند با فساد است و بسیاری از مشکلات امروز ناشی از فساد اداری بوده که مجموعه‌ های امنیتی و نظارتی در حال انجام امور هستند.

سرپرست فرمانداری ملارد اضافه‌ کرد: عدالت یعنی در دورترین نقاط شهرستان نیز همان امکانات مرکز شهر وجود داشته باشد و تکریم ارباب رجوع یکی دیگر از مهم‌ ترین وظایف مجموعه اداری ملارد است.

کریمی گفت: اگر جلسات اینچنینی شورای اداری خروجی نداشته باشد و پس از گذشت مدتی اقدامات موثر صورت نگرفته باشد، بی‌ فایده است و اگر راهکاری برای مشکلی وجود ندارد، بایستی با ذکر دلایل برای پیگیری از دستگاه‌ های فرادست اعلام شود.

وی تصریح‌ کرد: امروز وقتی یک روستا با مشکلات مختلف روبروست، اولویت شورا و دهیاری نباید ساختن دفتر خود باشد و امورات شورا را می‌ توان در مسجد نیز پیگیری  کرد و اولویت با صرف اعتبارات برای حل مشکلات عمومی است.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
فارس

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

1 دیدگاه

  1. آقای فرماندار لطفا بیمارستان ملارد را پیگیری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا