شورای اسلامی شهر صفادشتمناسبت ها ملارد

رونمایی از میدان کارآفرینی و برگزاری آئین درختکاری در شهرک صنعتی صفادشت

این اقدام بر اساس بخشنامه وزارت کشور مبنی بر نامگذاری یکی از میادین شهرها به نام کارآفرینی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی صورت گرفت که طی آن تنها میدان شهرک صنعتی صفادشت به نام کارآفرینی نامگذاری و رونمایی گردید.

در دومین روز از هفته درختکاری و منابع طبیعی طی مراسمی با حضور جابر کریمی فرماندار شهرستان ملارد، حجت الاسلام خوبرو امام جمعه بخش صفادشت، سرکار خانم دانیالی مشاور وزیر و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، زرگر نایب رئیس شورای اسلامی صفادشت، کریمی شهردار صفادشت و جمعی دیگر از مسئولان محلی از میدان کارآفرینی در شهرک صنعتی صفادشت رونمایی و آئین درختکاری در این شهرک صنعتی برگزار شد.

لازم به ذکر است، این اقدام بر اساس بخشنامه وزارت کشور مبنی بر نامگذاری یکی از میادین شهرها به نام کارآفرینی با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی صورت گرفت که طی آن تنها میدان شهرک صنعتی صفادشت به نام کارآفرینی نامگذاری و رونمایی گردید.

گفتنی است، این مراسم به همت مؤسسه عمران و هیئت مدیره شهرک صنعتی صفادشت و با همکاری واحد فضای سبز و فرهنگسرای بعثت شهرداری صفادشت برگزار و از طرف شورای و شهرداری صفادشت نیز تعداد ١۵٠٠ نهال مثمر جهت غرس در این شهرک اهداء گردید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی شورای اسلامی شهر صفادشت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا