بخشداری صفادشتدهیاری بخش صفادشت

رفع مشکل آب شرب و بهداشتی روستاهای صفادشت تا سال آینده

انوشیروان محسنی بندپی پیش از ظهر پنج شنبه در آئین آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به ۲۲ روستای بخش صفادشت اظهار داشت: اقدامات خوبی در توسعه آبرسانی که از مطالبات شهرستان‌ های غرب استان تهران در دولت تدبیر و امید شاهد بودیم.

محسنی بندپی افزود: مجموعه اقدامات صورت گرفته در ۲ سال اخیر در شهرستان ملارد مبین همدلی و وفاق مسئولین این شهرستان است.

 

استاندار تهران با اشاره به اینکه در خصوص اتمام بیمارستان ملارد بدقول شده ایم گفت: خوشبختانه این بیمارستان تکمیل شد و با استانداردهای قابل قبول به بهره برداری می‌ رسد.

وی عنوان داشت: آبرسانی به ۲۲ روستای بخش صفادشت شهرستان ملارد که از قدیم مشکل ساز بوده به طول ۱۵ کیلومتر تا سال آینده آب شرب و سالم در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

محسنی بندپی بیان داشت: شهرک علم و فناوری شهرستان ملارد که بیش از ۲۰۰ شرکت در این مجموعه فعال خواهند بود زمینه اشتغال خوبی برای این شهرستان ایجاد خواهد کرد.

بر اساس این گزارش با حضور استاندار تهران پروژه‌ های عمرانی شهرستان ملارد شامل ساختمان دهیاری و شورای اسلامی روستای صالح آباد بخش مرکزی در زمینی به مساحت ۴۵۰ متر مربع، ساختمان دهیاری و شورای اسلامی بیدگنه، فرهنگسرای بیدگنه کلنگ زنی خط انتقال آب محمود آباد به طول ۱۹ کیلومتر، افتتاح مدرسه روستای ارغش آباد دهستان بی بی سکینه به متراژ ۱۸۰۰ متر مربع در ۸ کلاس با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا