فرمانداری ملارد

رفع مشکلات ملارد با سفر رئیس جمهور محقق می شود

فرماندار شهرستان ملارد گفت: رفع مشکلات این شهرستان با سفر رئیس جمهور به ملارد در غرب استان تهران محقق می شود.

جابر کریمی افزود: شهرستان ملارد با چالش ها و مشکلات بسیاری مواجه است اما متناسب با اولویت این مشکلات برای رفاه مردم ، چندین محور اصلی برای طرح در سفر رئیس جمهوری مد نظر قرار دارد.

وی یادآورشد: بخشی از این مشکلات مربوط به صنایع مستقر در شهرستان ملارد است که بناست مسائل آنها دسته بندی و در سفر رئیس جمهوری مطرح شود.

کریمی بخش دیگری از مشکلات قابل طرح در این سفر را مربوط به بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی این شهرستان خواند که مشکلات فرهنگی و اجتماعی بسیاری در ملارد ایجاد کرده است.

فرماندار شهرستان ملارد یکی دیگر از مسائل قابل طرح را کمپ اخوان با ۲ هزار و ۲۰۰ معتاد متجاهر برشمرد و گفت: با وجود گذشت ۱۲ سال از زمان شکل گیری شهرستان ملارد، هنوز این شهرستان ادارات مستقل با ساختمان مناسبی ندارند.

وی اضافه کرد: بسیاری از ادارات شهرستانی ملارد، به صورت مستاجر یا فاقد ساختمان مستقل هستند که بناست موضوع شکل گیری مجتمع ادارات در این سفر نیز مطرح خواهد شد.

کریمی ابراز کرد: بخش دیگری از مشکلات قابل طرح این شهرستان مربوط به موضوع تامین آب شرب، آب کشاورزی، فاضلاب شهری، اشتغال، کشاورزی و مترو غرب تهران است.

فرماندار شهرستان ملارد خاطرنشان کرد: بحث بهداشت و سلامت و تجهیز امکانات بیمارستان ملارد نیز از دیگر موضوعاتی است که تلاش می کنیم در سفر رئیس جمهور مطرح شود.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
ایرنا

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا