انتخابات ملارد

رد صلاحیت‌شدگان انتخابات شوراها ۴ روز برای اعتراض مهلت دارند

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور از فرصت چهار روزه داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات شوراها برای اعتراض خبر داد.

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور طی اطلاعیه‌ ای اعلام کرد که تمامی داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌ های عالی نظارت استان می‌ رساند؛ مستند به تبصره‌ های ۴ و ۵ ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور از تاریخ ابلاغ نتایج چهار روز برای ثبت اعتراض خود وقت دارند.

متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است:

به اطلاع تمامی داوطلبان رد صلاحیت شده در هیات‌ های عالی نظارت استان می‌ رساند؛ مستند به تبصره‌ های ۴ و ۵ ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور معترضان (شامل کلیه شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر و بالای ۲۰۰ هزار نفر) از تاریخ ابلاغ نتایج چهار روز برای ثبت اعتراض خود وقت دارند. با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا در کشور، داوطلبان می‌ توانند اعتراضات خود را از سه روش زیر ثبت کنند:

۱. مراجعه به فرمانداری‌ های سراسر کشور در شهرستان حوزه انتخابیه داوطلب

۲. مراجعه به هیات‌ های عالی نظارت استانی، مستقر در مرکز استان حوزه انتخابیه داوطلب

۳. مراجعه به کمیته رسیدگی به اعتراضات هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور مستقر در میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، استادیوم شهید شیرودی، سالن شهید افراسیابی

در پایان، بار دیگر از همه داوطلبان مجدانه تقاضا می‌ شود، با توجه به شرایط همه‌ گیری کرونا برای ثبت اعتراضات به فرمانداری‌ های مستقر در شهرستان حوزه انتخابیه خود و یا هیات‌ های عالی نظارت استان مراجعه کنند.

بدیهی است هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور به کلیه اعتراضات طبق قانون و با اولویت رسیدگی خواهد کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

9 دیدگاه

 1. چرا فرمانداری ملارد اعتراض داوطلبان را در هیچ مرحله ای دریافت نمی کنه ؟

 2. متاسفانه فرمانداری ملارد در دوران کرونا که بایستی ترتیبی اتخاذ کنه که ازدحام جمعیت در هیات های نظارت انجام نشه هیچ کاری نمی کنه. امروز چند تا از دوستام گفتن که برخلاف اطلاعیه هیات عالی نظارت که مراجعه به فرمانداری ها برای اعتراض رو در اولویت گذاشته فرمانداری ملارد هیچ اعتراضی رو نمی پذیره و بر خلاف اطلاعیه کشوری عمل می کنه و کسی هم نیست که نظارت کنه. چون مدت اعتراض هم کمه تا به مراجع ذیصلاح شکایت کنن زمان اعتراض می گذره. امیدواریم این عملکرد فرمانداری ملارد مصداق تخلف انتخاباتی در نظر گرفته بشه و با خاطیانی که با عدم دریافت اعتراض داوطلبان قصد ????????? برخورد بشه.

 3. کی میره تا تهران برای اعتراض ؟؟؟؟؟؟ اگه فرمانداری ملارد اعتراض ها را جمع آوری می کرد و با یه ماشین تا تهران می رسوند 200 نفر فقط از ملارد صف نمی بستن تا جلوی هیات عالی نظارت. استانداری تهران هم که هیچ کاری نمی کنه

 4. تو ملارد چه خبره واقعا ؟ من شنیدم یکی از اعضا کنونی شورای شهر ملارد مسئول یه قسمت تو فرمانداری شده و همه تائید و رد صلاحیت شده ها از زیر دست این آقا رد شدن !
  جالب اینه که خود این فرد هم رد صلاحیت شده ولی منصوب کردن این عضو شورا با نزدیک شدن به انتخابات خیلی عجیبه

 5. سلام از سایت خوبتون تشکر می کنم. خواهشی دارم اگه براتون امکان داره گزارشی از عملکرد فرماندارهای ملارد در دولت تدبیر و امید تهیه کنید تا مردم بدونن که هر کسی که مسئول شده چیکارا کرده و چیا ضعیف بودن. البته اگه دسترسی به این نوع از اطلاعات و اخبار دارید. منم از عملکرد انتخاباتی فرمانداری ملارد خوب نشنیدم مثل اینکه بی طرف نیستن

 6. سلامممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم بر ملاردی ها
  عضو خبرنامه تون شدم دمتون گرم
  چند روز پیش زنگ زدم فرمانداری و شکایت از نانوایی گران فروش داشتم. در کمال تعجب شنیدم که مسئول یکی از واحدهای مهم در فرمانداری ملارد نیروی شهرداری صفادشته ……….. مگه داریم اصلا ؟
  پیگیری کردم دیدم مدیرکل استانداری حکم براش نزده و تو خود فرمانداری فقط منصوب شده…… آخه اونجا کسی سواد نداره که قانون و بخونه تا متوجه بشه که نیروی شهرداری چطوری می تونه تخلفات خود شهرداری رو رسیدگی کنه ؟ تازه تا جایی که من میدونم منصوب کردن نیروهای شهرداری تا وقتی که قرارداد دارن با شهرداری خلاف قانونه…. اینها رو کسی تو مجموعه دولت محلی نمی دونه ؟ ملاردی ها اگه می تونید تو رو خدا یه پیگیری بکنید این مسائل شاید به دید خیلیا بی ارزش باشه ولی انتخاب و انتصاب قانونی درست می تونه به رفع مشکلات مردم کمک زیادی کنه

 7. من به فرمانداری مراجعه کردم ولی اعتراض و نه هیئت نظارت تحویل گرفت نه فرمانداری، شبکه خبر زیرنویس کرد که داوطلبان میتونن به فرمانداری ها جهت اعتراض مراجعه کنند. چرا کسی نظارت نمیکنه؟ تو این دوران کرونا چطوری بریم تا ورزشگاه شهید شیرودی؟

 8. مگه ابلاغ رای هیئت نظارت استان توسط فرمانداری 26 و 27 اردیبهشت 1400 انجام نشد؟ خبرش تو سایت فرمانداری هم در همین تاریخ ها وجود داره، مگه زمان اعتراض 4 روز پس از ابلاغ نیست؟ پس چرا زمان اعتراض تا بیست و هشتم بیشتر تعیین نکردن، اینجوری که میشه یکی دو روز!!! اشکال از دیر فرستادن جوابیه ها توسط هیئت نظارته یا تاخیر در اعلام فرمانداری؟ چرا این چیزا رو کسی نمی بینه و رعایت نمی کنه؟ اینها همه اجحاف به داوطلبان شوراهاست

 9. لطفا پیگیری کنید که چرا فرمانداری ملارد در انتخابات 1400 اینقدر منفعل عمل می کنه ؟ احتمالا بخاطر این نیست که قرار چند ماه دیگه همشون عوض بشن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا