مناسبت ها ملارد

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران آغاز شد

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران با محوریت حمایت از فلسطین آغاز شد.

مردم روزه‌دار شهرستان‌های غرب استان تهران همزمان با سراسر کشور دقایق گذشته راهپیمایی روز قدس را آغاز کرده و با شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود از اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی را به نمایش گذاشتند.

حضور پرشور مردم در این راهپیمایی جهانی ضمن شکست مثلث آمریکایی، صهیونیستی و سعودی، عزم ملت فلسطین برای بازگشت به سرزمین‌های اشغالی و مادری خود را در مقیاس جهانی دوبرابر می‌کند.

امروز مردم روزه‌دار شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد همزمان با مردم سراسر کشور به خیابان‌ها آمدند تا نشان دهند آزادی‌خواهی را به پیروی از مولایشان امام حسین(ع) یدک می‌کشند و امیدوارند تا با یاری مظلومان فلسطینی نور امید در دل خواهران و برادران دینی خود بدمند.

راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران آغاز | 1651217108 368 راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران آغاز | 1651217108 23 راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران آغاز | 1651217108 588 راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان‌های غرب استان تهران آغاز |

 

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه خبری تحلیلی مشق

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا