پزشکی قانونی ملارد

رئیس سازمان پزشکی قانونی خواستار احداث ساختمان مناسب برای پزشکی قانونی شهرستان ملارد شد

دکتر عباس مسجدی با اشاره به حجم بالای خدمات و تعداد قابل توجه مراجعات به پزشکی قانونی استان تهران، به مشکلات این اداره کل در بخش فضای فیزیکی اشاره کرد و خواستار احداث ساختمان های مناسب برای پزشکی قانونی شهرستان بهارستان، قرچک، شهر قدس و ملارد شد که در شأن مردم و کارکنان این شهرستان‌ها باشد.

دکتر عباس مسجدی در دیدار با مهندس محسن منصوری استاندار تهران که به منظور تبریک سال نو، تشریح فعالیت‌ها و بیان مشکلات سازمان و پزشکی قانونی استان تهران صورت گرفت، گفت: پزشکی قانونی یکی از دستگاه‌های مهم در زمان بروز بحران ها و رسیدگی به بقایا و اجساد به جای مانده در این حوادث است و ارائه خدمات مناسب در این بخش به امکانات مناسب به ویژه در بخش فضای فیزیکی و تجهیزات نیاز دارد.

رییس سازمان پزشکی قانونی با اشاره به وضعیت خاص استان تهران و اهمیت وجود امکانات لازم در زمان وقوع بحران، تصریح کرد: پزشکی قانونی به منظور پوشش مناطق ۲۲ گانه شهر تهران و استمرار ارایه خدمات و ایفای وظایف خود در حوادث غیرمترقبه نیاز به چهار سوله بحران دارد که امیدواریم در این خصوص مساعدت های لازم با سازمان به عمل آید.

دکتر مسجدی همچنین با قدردانی از مساعدت و همکاری مجموعه استانداری تهران با پزشکی قانونی خواستار مساعدت برای تکمیل ۲ پروژه سردخانه سوله بحران و سالن انتظار حوادث غیرمترقبه در مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران شد که به دلیل کمبود اعتبارات، ساخت آن‌ها به اتمام نرسیده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حجم بالای خدمات و تعداد قابل توجه مراجعات به پزشکی قانونی استان تهران، به مشکلات این اداره کل در بخش فضای فیزیکی اشاره کرد و خواستار احداث ساختمان های مناسب برای پزشکی قانونی شهرستان بهارستان، قرچک، شهر قدس و ملارد شد که در شأن مردم و کارکنان این شهرستان‌ ها باشد.

در این دیدار، مهندس منصوری استاندار تهران نیز با تأکید بر اهمیت نقش پزشکی قانونی و جایگاه قابل توجه آن در حوادث و بحران ها، در خصوص رفع مشکلات و کمبودهای این سازمان قول مساعدت داد.

یادآور می شود در پایان این دیدار دکتر مسجدی از استاندار تهران برای بازدید از مرکز تشخیصی و آزمایشگاهی پزشکی قانونی استان تهران به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه تخصصی و فنی پزشکی قانونی در کشور و منطقه دعوت به عمل آورد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا