بهزیستی ملارد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از تشکیل کارگروه طرح محب خبر داد

در راستای آگاهسازی و آموزش مردم در در شرایط غیرطبیعی مانند سیل، زلزله و سایر بحرانها جلسه ای با عنوان کارگروه طرح محب در شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد ، به همت مرکز مشاوره النا نشستی با حضور نمایندگان پایگاه های محب و تدریس زرین قلم کارشناس ارشد روانشناسی تشکیل که اطلاعات اولیه در خصوص چگونگی راه اندازه این پایگاهها و آموزش های لازم جهت راهنمایی افراد ارائه گردید.

داود خادم رئیس این اداره با بیان اهمیت استمرار این جلسات گفت: این طرح با تاکید بر ساختارهای محله ای به معنی تشکیل و آموزش گروههای فوریتی خدمات مشاوره ای و تامین سلامت روانی اجتماعی در حوادث غیرمترقبه می باشد.

خادم در ادامه افزود: این پایگاه ها با استقرار در محلات و اطلاع رسانی و آگاه سازی افراد نحوه مدیریت بحران و برخورد مناسب در شرایطی چون زلزله ، سیل ، جنگ و …. را آموزش می دهند.

اعظم عینی معاون پیشگیری این اداره نیز با بیان اینکه این طرح تحت عنوان طرح محب اجرا می شود گفت: مقرر گردید در قدم اول جلسات آموزشی دوره ای مانند آموزش استرس، ترس، کمک های اولیه و … بصورت دوره ای و فشرده جهت نمایندگان این پایگاه ها برگزار شود و پس از آن با انتقال اطلاعات کامل افراد در محلات و روستاها اقدام به آگاه سازی افراد نمایند.

وی افزود: طرح مذکور پس از وقوع حوادث اجرا می شود و تنها به موضوع افراد و نجات تاکید دارد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
روابط عمومی بهزیستی ملارد

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا