شورای اسلامی شهر صفادشت

دیدار و جلسه رئیس پلیس فتا شهرستان ملارد با شورای اسلامی صفادشت

طی دیدار و جلسه ای در دفتر شورای اسلامی، سرهنگ اکبرزاده رئیس پلیس فتا شهرستان ملارد با خدایار وزرگر اعضای شورای اسلامی دیدارودرخصوص تفاهم نامه نهضت آموزش سواد رسانه ای فی مابین پلیس فتا و شورای شهر تبادل نظر وجهت همکاری در برگزاری دوره های آموزشی ویژه عموم شهروندان امضا گردید.

گفتنی است این تفاهم نامه با توجه به حوزه نیازهای اساسی کشور برای مدیریت فضای مجازی و با توجه به تعدادبالای کاربران و تنوع موضوعات برای نهادینه کردن فرهنگ استفاده صحیح و سالم از فضای تولید و تبادل اطلاعات دربین مردم از طریق آموزش سواد رسانه‌ ای در فضای مجازی تهیه و از تمام ظرفیت های کشور جهت آگاهی بخشی به اقشار مختلف جامعه در نظر گرفته شده است.

از این رو به منظور انسجام، تمرکز و هم افزایی بیشتر با محوریت طرح نهضت آموزش سواد رسانه‌ ای در فضای مجازی با رویکرد پیشگیری از جرایم سایبری و تولید و انتشار محتوای پیشگیرانه این تفاهم نامه همکاری فی ما بین شورای شهر صفادشت و پلیس فتا به امضا رسید.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
شورای اسلامی شهر صفادشت

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا