مناسبت ها ملارد

دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان ملارد با رئیس دادگستری و دادستان ملارد به مناسبت هفته قوه ی قضائیه

دکتر عسگری به مناسبت هفته قوه قضائیه با داداش زاده رئیس دادگستری، جبله دادستان، فردوسی رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان ملارد و رنجبر رئیس دادگاه عمومی شهر صفادشت دیدار کرد.

در این دیدارها دکتر عسگری گفت :

قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها، کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت در بیش از چند دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی کرده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن براین مدعاست.

سپس با بیان اینکه می توان مهم ترین انتظار مردم را از قوه قضاییه، تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه به شمار آورد گفت: به مناسبت این هفته بزرگ که اولین روز آن مصادف با میلاد هشتمین اختر تابناک ولایت امام رضا (ع) شده است از زحمات شما و تمامی همکارانتان در این حوزه و نیز همکاری های صمیمانه شما با حوزه سلامت کمال تشکر را دارم.

در پایان هر دیدار مدیر شبکه بهداشت و درمان ملارد لوحی را به رسم یادبود تقدیم عزیزان کرد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا