بهداشت و درمان ملارد

دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با خانواده شهید مدافع سلامت ملارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با خانواده شهید جوان مدافع سلامت محمد رضایی کرماجانی، بهیار بخش ICU کرونای بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) دیدار کرد.

جلیل کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران به همراه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملارد و معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ملارد با خانواده شهید مدافع سلامت محمد رضایی کرماجانی دیدار کرد.

 

کوهپایه زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران با اشاره به اینکه شهید محمد رضایی از الگوهای خوب جامعه برای جوانان بوده و در راه خدمت به مردم  جان خود را از دست داد و به مقام شهادت رسید، بیان کرد: شهید رضایی پس از ۹ ماه تلاش در بخش بیماران کرونایی بیمارستان رسول اکرم (ص) ، به این بیماری مبتلا شد و در سن ۲۵ سالگی به فیض شهادت رسید.

در این دیدار ضمن تقدیر از ایثار و فداکاری این شهید در راه خدمت به مردم، از خانواده این شهید تجلیل شد.

محمد رضایی کرماجانی کمک بهیار بخش ICU کرونای بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) و ساکن شهرستان ملارد پس از خدمت در سنگر مبارزه با بیماری کرونا و درگیری با بیماری کرونا و شدت گرفتن آن آذر ماه امسال به مقام رفیع شهادت رسید و در امامزاده بی بی سکینه صفادشت به خاک سپرده شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا