راه و شهرسازی ملارد

دیدار رئیس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران با فرمانداران شهرستان های غرب استان تهران

مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران طی یک روزکاری با فرمانداران غرب استان تهران دیدار کرد.

محسن محمد زاده رئیس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از تشکیل جلسه با فرماندارن سه شهرستان در غرب استان تهران خبر داد و گفت : به منظور هم اندیشی و پیشبرد اهداف وزارت راه و شهرسازی هفته گذشته سه جلسه با حضور فرمانداران غرب استان تهران (شهرستانهای شهریار، ملارد و قدس) و مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران برگزار شد.

وی گفت : در این جلسات به موارد متعددی پرداخته شد که از جمله آنها مباحث مربوط به مشکلات اعتباری پروژه خانه مشق و بررسی مسائل مربوط به تداخل حریم شهر قدس با شهرهای تهران و البرز و اندیشه بود، همچنین در این جلسه محبت خواه دستور صریح جهت طرح موضوع زمین سازمان پزشکی قانونی شهرستان قدس در اولین جلسه کمیسیون ماده ۵ را صادر کرد.

محمدزاده در ادامه گفت: محبت خواه در این دیدارها ضمن تاکید بر تشکیل جلسات مداوم با فرماندارن تمامی شهرستانهای استان تهران و دستور به روسای ادارات شهرستانی در این خصوص با هدف هم افزایی و تقویت همکاری بین بخشی، بحث و تبادل نظر با فرمانداران در خصوص چالشهای پیش رو بالاخص پیشبرد طرحهای نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت این جلسات می بایست ماهانه و با برنامه ریزی باشد.

 لازم به ذکر است در  شهرستان ملارد نیز مذاکره با فرماندار در خصوص املاک و تسهیلات بازآفرینی شهری بود که موارد بررسی شد.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (تهران)

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا