شهرداری ملارد

دیدار مدیریت شهری با مدافعان سلامت در شهر ملارد

رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد و محمدزاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری ه منظور ارج نهادن به تلاشهای کادر درمان و مقام پرستاران در مرکز درمانی کوثر مارلیک شهر ملارد حضور یافتند و از پرستاران این مرکز تجلیل نمودند.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ملارد، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد و محمدزاده معاون شهرسازی و معماری شهرداری به نمایندگی از طرف شهردار ملارد به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت زینب کبری (س) اسوه صبر و ایثار و روز پرستار به منظور ارج نهادن به تلاشهای مجاهدانه و دلسوزانه کادر درمان و مقام پرستاران در مرکز درمانی کوثر مارلیک شهر ملارد حضور یافتند و ضمن خدا قوت با اهدا شاخه های گل از زحمات شبانه روزی این عزیزان قدردانی نمودند.

 

در این دیدار فخرالدین آینه وند ریاست شورای اسلامی شهر ملارد با تاکید بر اهمیت تلاش های شبانه روزی کادر درمان خصوصا پرستاران در مقابله با کرونا  خاطر نشان کرد  امیدواریم  شهروندان فهیم شهر ملارد با رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانند در ریشه کنی این ویروس منحوس مسئولین و کادر درمان را یاری کنند و در آینده نزدیک شاهد از بین رفتن کرونا، بازگشت جامعه به حالت عادی و کم شدن حجم کار مدافعان سلامت باشیم.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا