حوادث ملارد

دستگیری ۲۰ سارق کابل برق با ۳۳ فقره سرقت در ملارد

فرمانده انتظامی ملارد از دستگیری ۲۰ سارق کابل برق با ۳۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصور خدایی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری ۲۰ سارق کابل برق در ملارد خبر داد و در تشریح جزئیات این دستگیری اظهار داشت: پس از وقوع سرقت کابل برق در شهرستان ملارد بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان ملارد قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش شبانه‌روزی مأموران پلیس آگاهی و اجرای طرح در این زمینه ۲۰ سارق سیم برق دستگیر و در بازجویی‌های پلیس ۳۳ فقره سرقت کابل برق در شهرستان ملارد و شهرک‌های اقماری آن کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد با اشاره به اینکه بخش مهمی از این سرقت‌ها توسط افراد معتاد متجاهر انجام می گرفته. اعلام کرد اجرای طرح‌های مختلف پاکسازی و جمع آوری معتادان متجاهر و همکاری سایر ادارات دارای مسئولیت در امر مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد می‌تواند نقش مهمی در کاهش جرایم به ویژه سرقت‌ های خرد داشته باشد.

وی عنوان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

جایگاه اختصاصی تبلیغات شما در ملاردی ها
منبع خبر
خبرگزاری مهر

ملاردی ها

شهروند ملارد، فعال اجتماعی و انعکاس دهنده اخبار و وقایع شهرستان ملارد و تحلیلگر و معامله گر بازارهای مالی، طراح حرفه ای وب سایت ... برای مشاهده بیشتر تصاویر و رزومه من می توانید بر روی شکل Home (خانه) کلیک نمائید و وارد وب سایت شخصی من شوید. نظرات شما باعث دلگرمی خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا